הצהרת נגישות

Trips-List.com פטור על-פי חוק מתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות בשירות), התשע”ג-2013. ובכל זאת, אנחנו עובדים על שיפור הנגישות באתר כדי לעמוד בדרישות התקן הישראלי (ת”י 5568) לנגישות תכני אתר ברמת AA והמסמך הבינלאומי WCAG2.0.

צעדים שכבר ננקטו

כדי לשפר את הנגישות שלה, Trips-List.com כבר נקטה מספר צעדים כדי למטב את האתר למכשירים ודפדפנים שונים. האתר נבדק בדפדפן Chrome ומותאם לשימוש בטלפונים ניידים, מה שמבטיח תאימות למגוון רחב של מכשירים. האתר מיועד גם לתצוגות התואמות מסכים ורזולוציות שונות, מה שמגביר עוד יותר את השימושיות שלו.

אמצעי הניווט באתר פושטו והובהרו, מה שמקל על כל המשתמשים למצוא את דרכם באתר. התוכן מוצג בצורה ברורה, מסודרת והיררכית, כתוב בשפה פשוטה וברורה, מה שמשפר את הקריאות וההבנה.

רוב התמונות באתר כוללות כעת הסברים טקסטואליים חלופיים (alt), המאפשרים לקוראי מסך להעביר את תוכן התמונה למשתמשים עם לקויות ראייה. בנוסף, משתמשים יכולים להגדיל או להקטין את גודל הגופן באמצעות העכבר או המקלדת (לחיצה ארוכה על כפתור CTRL ולסובב תוך כדי את הגלגלת של העכבר), כדי לוודא שהטקסט קריא בקלות עבור אנשים עם יכולות ראייה שונות.

תוכניות עתידיות לשיפור הנגישות

Trips-list.com מתכננת להמשיך ולעדכן את האתר שלה עם תכונות נגישות נוספות, תוך שיפור העמידה בדרישות התקן הישראלי (ת”י 5568) ומסמך ה-WCAG2.0 הבינלאומי. אפשרות אחת היא יישום תוסף נגישות כדי לשפר עוד יותר את עמידת האתר בתקני הנגישות. כחלק מהמחויבות המתמשכת שלהם, הצוות מאחורי Trips-list.com יערוך עדכונים קבועים בדף הנגישות של האתר עם התפתחויות ושיפורים חדשים.

TripAlist
Logo
עגלת קניות